Technika

Technika byla a vždy bude patřit k nejdůležitějším nástrojům filmaře. U nás máme několik druhů nástrojů na zachycení toho správného momentu. Kromě tradičních sliderů a stativů ted‘ nejvíce používáme ruční gyroskopické stabilizátory. Jsou lehké, přesné a výkonné. Vlastníme Gremsy H3 na lehčí kamery typu Sony A7sII nebo GH4,  který lze současně umístit na dron a držák na auto. Dále pak větší DJI Ronin MX na kterém vozíme naší slow motion kameru SONY FS5. Drony si skládáme sami abychom zvýšili bezpečnost provozu a perfektně rozuměli technologii. Používáme řadu S900 od firmy DJI a na větší kamery oktokoptéru X8 od Gryphon Dynamics. Pro rychlé záběry z aut používáme náš stabilizovaný přísavkový držák, který lze umístit na přední kapotu nebo bok auta. Dálkově ho ovládáme z druhého auta přes živý náhled. 

DJI Ronin


Elektronický stabilizační systém je stabilizací nové generace a poskytuje nové možnosti při natáčení. Ronin tak nahrazuje dlouhé pojezdy a steadycamy. 

DJI S900


Jsme vlastníci povolení k vykonávání "LETECKÝCH PRACÍ”, pro kalendářní rok 2016. Povolení od Úřadu civilního letectví, nás opravňuje provádět naší činnost legálně. Naše stroje mají certifikaci, poznávací značku a povinné pojištění. Povolení zde.

Car mount GREMSY


Novinkou, kterou využíváme k natáčení je náš CAR MOUNT se stabilizací GREMSY.